31 Грудня, 2022 р., 11:13
Дорогі жителі Печенізької громади!  2022-й рік змінив наше життя назавжди, ставши для України й Печенізької громади надважким та кривавим. За цей час наша громада, як і вся країна, пережила та відчула на собі всі тяготи й наслідки війни.
21 Лютого, 2022 р., 18:42
18 лютого 2022 року у м. Харків відбулися змагання відкритого чемпіонату Харківської області серед чоловіків та жінок та відкритого чемпіонату КДЮСШ "ХТЗ" з важкої атлетики, в яких взяли участь   вихованці відділення важкої атлетики КЗ "ПЕЧЕНІЗЬКА ДЮСШ".
16 Лютого, 2022 р., 16:41
Юнаки та дівчата, якщо Ви хочете стати слідчими, кіберполіцейськими, оперуповноваженими, дільничними офіцерами поліції, кінологами, психологами та служити в інших підрозділах Національної поліції України, вступайте до Харківського національного університету внутрішніх справ!
16 Лютого, 2022 р., 14:43
Хай воля і любов до рідного краю та Батьківщини згуртовують нас для здійснення високої мети!
16 Лютого, 2022 р., 14:41
Запропонований селищним головою Олександром Гусаровим порядок денний позачергової сесії підтримано депутатським корпусом одноголосно.
16 Лютого, 2022 р., 14:18
На своїй сторінці в соціальній мережі Фейсбук Катерина Чугай опублікувала пост від 14 лютого 2022 року: