03 Вересня, 2024 р., 09:43
Відсутність інформації про особу змушує її рідних і близьких непокоїтися та звертатися до правоохоронних органів за допомогою у пошуках. У розпал війни тимчасово окуповані території України є зоною, де викрадення особи досить розповсюджене явище, адже це метод впливу на населення з метою «виховання» у нього покори.
02 Вересня, 2024 р., 16:51
Виразити свої відчуття можна словами, жестами або діями. Наприклад, сказати: «Дякую за службу». Або використати жест «Завдяки тобі», приклавши праву долоню до грудей. Виявити вдячність незнайомому ветерану чи ветеранці також доречно поглядом, усмішкою, схилянням голови.
02 Вересня, 2024 р., 16:48
Повну вартість лікування оплачує Національна служба здоров’я України, незалежно від місця реєстрації чи статусу пацієнта. Тож внутрішньо переміщені особи можуть розраховувати на медичну допомогу в будь-якому куточку країни.
02 Вересня, 2024 р., 14:51
Проект «Механізми підтримки та відновлення фермерських господарств для розширення гуманітарної допомоги та засобів до існування» за підтримки міжнародної організації Corus International, партнер Благодійна організація «Благодійний фонд «Харківський обласний центр дорадництва» запрошують мешканців села Мартове, які отримали в 2024 році насіння овочевих культур і парники (теплиці), взяти участь в лекціях за темою:
02 Вересня, 2024 р., 14:35
Сьогодні один з найголовніших днів року - заклади освіти України, в тому числі Печенізької громади, розпочали новий навчальний рік.
02 Вересня, 2024 р., 10:39
30 Серпня, 2024 р., 10:18
У засобах масової інформації чи не щодня повідомляють про зниклих безвісти. Досить часто обставини такої трагедії не випадкові, жертву навмисно позбавляють волі, щоб потім використати у власних злочинних цілях.