11 Квітня, 2023 р., 09:13
Щиро вдячні за допомогу нашим постійним партнерам - благодійній організації Місто-Х та особисто керівнику Сергію Мокреєву.
10 Квітня, 2023 р., 13:31
Епілепсія – одне із найпоширеніших хронічних неврологічних захворювань.
10 Квітня, 2023 р., 11:47
Із 761 Пункта Незламності 298 буде переведено у режим очікування. За потреби їх оперативно повернуть до роботи.
10 Квітня, 2023 р., 09:41
Конкурсний комітет «Разом в майбутнє» оголосив переможців 2023 року. За інформацією Харківської обласної ради, до Конкурсного комітету від громад Харківщини надійшло 92 проєктні заявки. Серед них визначено 45 проєктів-переможців.
06 Квітня, 2023 р., 13:18
Адвокатами Благодійної організації «Благодійний фонд «Право на захист» «12» квітня 2023 року об 11:00 в смт. Печеніги, за адресою: вул. Поштова, 41 (приміщення терцентру), буде проведена зустріч з мешканцями селища Печеніги з питань надання безкоштовної юридичної допомоги.
06 Квітня, 2023 р., 10:55
Під час прийому до керівника громади звернулося більш ніж двадцять мешканців громади.
06 Квітня, 2023 р., 09:17
Добровольців закликають долучитися до однієї зі штурмових бригад, які зміцнять сили оборони при деокупації українських територій.
06 Квітня, 2023 р., 08:42
Щорічно пожежі в природних екосистемах завдають непоправної шкоди природі і державі. Найбільша їх кількість, як правило, припадає на весняно-літній період, на вихідні і святкові дні, коли природу відвідує велика кількість людей, що призводить до різкого зростання кількості джерел загоряння. Тисячі пожеж внаслідок спалювання сухої рослинності на полях, городах, відкритих територіях в Україні вже стали свого роду національною катастрофою.