01 Червня, 2023 р., 14:23
У стресовій ситуації (вибухи, обстріли, масова паніка) люди з психічними порушеннями можуть не розуміти, що відбувається, ігнорувати явну небезпеку, бути розгубленими або впадати у ступор.
01 Червня, 2023 р., 14:20
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 30.05.2023 № 544 затверджено новий тариф на електричну енергію з 1 червня до 31 грудня 2023 року.
01 Червня, 2023 р., 11:47
Цього дня ми мали б провести загальне та особливе свято для дітвори нашої громади, так, як це робили щорічно. Обов’язково зберемось разом з дітьми, як тільки буде безпечно це зробити. Всі розуміємо, що життя й здоров’я – найголовніше.
01 Червня, 2023 р., 09:24
Начальник Печенізької селищної віцськової адміністрації Олександр Гусаров ознайомив гостей з поточним станом справ у громаді, проблемними питаннями, вирішення яких потребує втручання керівників обласного рівня.
31 Травня, 2023 р., 16:18
Вантаж, який складався з лікарських препаратів, медикаментів, перевʼязувальних матеріалів й іншого, був наданий Міжнародною благодійною організацією "Americares Foundation" (США) та доставлений волонтерами Благодійного фонду «Джерело Відродження» на чолі з директором Сергієм Жуком. Від самого початку повномасштабного вторгнення російських військ на територію України американський фонд надає допомогу цивільним українцям, які постраждали від російської агресії.
30 Травня, 2023 р., 14:59
Східний регіональний центр (м.Харків) Фахівці Центру допоможуть рідним та близьким оборонців України: • отримати інформацію щодо юридичних та процедурних питань, пов’язаних з перебуванням воїна у полоні; • отримати консультації щодо державних соціальних зобов’язань, гарантованих у випадку потрапляння в полон; • перевірити відомості про облік полоненого у базі даних Національного інформаційного бюро (НІБ); • отримати психологічну підтримку Приймальня Східного регіонального центру: 0 800 300 176 Консультації по телефону – з 10:00 до 16:00 Запис на прийом – з 9:00 до 17:00 Адреса Східного регіонального центру: м. Харків, вул. Космічна, 21
29 Травня, 2023 р., 13:07
Кабінет Міністрів України затвердив Примірне положення про Комісію з розгляду питань щодо надання компенсації за знищені об'єкти нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених військовою агресією російської федерації.
29 Травня, 2023 р., 11:02
Минулого тижня завершили видачу гуманітарної допомоги новобурлучанам. Кожен житель отримав пакунок з продуктами першої необхідності, найменші наші новобурлучани - набори дитячого харчування.
29 Травня, 2023 р., 09:03
Турбуємось, щоб наші малюки росли здоровими й міцними, Радіємо, коли підтримуємо сім'ї з дітьми.