24 Травня, 2023 р., 16:18
Міністерство молоді та спорту України розпочинає Всеукраїнську акцію «Єдина Україна» та запускає онлайн-проєкт з вивчення історії України.
24 Травня, 2023 р., 16:07
Експерти проєкту «Довідник безбар’єрності», ініційованого першою леді Оленою Зеленською, розробили довідкові матеріали на основі рекомендацій психологині Наталі Акульшиної, що допоможуть мінімізувати негативний вплив на психіку дітей.
23 Травня, 2023 р., 15:04
У регіоні основна сесія НМТ триватиме до 20 червня. За цей період планується провести 10 тестувань у дві зміни.
23 Травня, 2023 р., 09:30
Про це 22 травня під час брифінгу розповів речник Головного Управління ДСНС України в Харківській області Євген Василенко.
23 Травня, 2023 р., 09:29
Ремонт розпочався у березні цього року. В межах відновлювальних робіт фірма-підрядник має повністю перестелити покриття 21,2 кілометра дороги. Це скоротить час на дорогу до міста Вовчанськ та спростить логістичні маршрути.
23 Травня, 2023 р., 09:28
Про болюче необхідно говорити і питання ментального здоров’я українців наразі потребує прицільної уваги суспільства.
22 Травня, 2023 р., 16:50
Програма мінікурсу та бізнес-акселератора підготовлена спеціально для малого і середнього бізнесу з метою адаптації своєї підприємницької діяльності до умов війни, криз та інших мінливих умов.
22 Травня, 2023 р., 14:03
Вчергове підтримку й надійне плече нам підставив Міжнародний комітет Червоного Хреста в Україні, який допомагає мешканцям нашої громади протягом тривалого періоду.
22 Травня, 2023 р., 13:30
Сказ -  (інші назви: (лат. rabies), гідрофобія, тобто водобоязнь) – особливо небезпечне інфекційне захворювання, спільне для тварин і людей, виникає після укусу зараженої тварини. Захворювання, характеризується тяжким ураженням центральної нервової системи і закінчується смертю (летально).